Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комуністи руйнують міф про правлячу коаліцію однодумців

Вибори-2010 Регіон: Автономна республіка Крим 7385 переглядів

Опубліковано - 9.09.2010 13:30 | Всі новини | Версія для друку

Комуністи руйнують міф про правлячу коаліцію однодумців
Комуністи руйнують міф про правлячу коаліцію однодумців
Нардеп-комуніст заявив, що Віктор Янукович поставив завдання:“пройтися донецьким катком під автономією Криму”. Сьогодні ніхто, окрім Партії регіонів, не має можливості донести свою позицію до виборців у Криму.

Про це заявив депутат від КПУ Леонід Грач.

"Янукович поставив завдання пройтися донецьким катком під автономією Криму", - сказав він.

"Він (Янукович) поставив туди свого посильного, Василя Джарти (главу кримського уряду), який своїми методами, з інших звичаїв взятими, адміністративними кадровими, йде по трупах. У той же час соцопитування дають регіоналам підтримку в Криму близько 20%", - заявив комуніст.

За його словами, ПР також повністю перекрила інформаційний простір Криму, крім того, на місцевому рівні були організовані провокації.

Грач також незадоволений політикою ПР щодо кримських татар і Меджлісу.

"Я, м'яко кажучи, не прихильник Меджлісу, однак я розумію, що в Криму живуть 200 тисяч кримських татар, і треба думати про найгостріші міжнаціональні відносини, які все загострюються і загострюються. Меджліс подав у виборчком трьох своїх людей, ... проте їх завернули, вказавши на неправильне оформлення документів", - зазначив Грач.

Комуніст наголосив, що регіонали "порушують права усіх - і комуністів, і татар, і росіян, які були і є ще в складі блоку "За Януковича!".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.