Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хтось намагався прибрати двох відомих бінесменів

Кримінал Регіон: Дніпропетровська область 7305 переглядів

Опубліковано - 17.09.2010 16:57 | Всі новини | Версія для друку

Хтось намагався прибрати двох відомих бінесменів
Хтось намагався прибрати двох відомих бінесменів
У Дніпропетровську, на площі Жовтневій, пролунав вибух у ресторані Pepperoni, який належить структурам, близьким до відомого бізнесмена, голови наглядової ради компанії Славутич-Капітал Геннадія Корбана.

Як стало відомо виданню "Новий мост", вибух був спробою замаху на бізнесмена.

Вибух стався на літньому майданчику ресторану. За словами співробітників міліції, вибух швидше за все був спрямованим - він пролунав у той момент, коли хтось підійшов до столу, де було закладено вибуховий пристрій.

Як повідомляє Gorod.dp.ua, за попередніми даними, швидка госпіталізувала двох відомих бізнесменів з травмами і опіками середнього ступеня тяжкості. Це був цілеспрямований замах на одного з них, вважають в оточенні бізнесменів.

За інформацією з достовірних джерел, постраждали Геннадій Корбан і Геннадій Аксельрод. Зараз місце вибуху оточили, там перебуває керівництво обласної міліції та прокуратури, карети швидкої допомоги.

Як повідомлялося раніше, 13 жовтня 2009, близько 9:00 в центрі Дніпропетровська на вулиці Харківській пролунав вибух. У результаті вибуху загинув близький друг Корбана В'ячеслав Брагінський, який проходив повз будинок під час вибуху.

Крім того, 20 березня 2006 року в Дніпропетровську обстріляли автомобіль Геннадія Корбана. Самого Корбана в машині не було, важкі поранення отримав його охоронець.

Корбан є діловим партнером Ігоря Коломойського.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.