Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе. Олену Притулу притягнуть до кримінальної відповідальності за правду?

Пістолетне право 5166 переглядів

Опубліковано - 30.09.2010 20:57 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе. Олену Притулу притягнуть до кримінальної відповідальності за правду?
Справа Гонгадзе. Олену Притулу притягнуть до кримінальної відповідальності за правду?
Генпрокуратура відібрала пояснення у головного редактора "Української правди" Олени Притули щодо публікації постанови про притягнення Олексія Пукача до кримінальної відповідальності.

Представників Генпрокуратури цікавили обставини появи публікації "Висновок слідства: Кравченко замовив убивство Гонгадзе. Документ".

Зокрема, слідчого цікавили джерела отримання "Українською правдою" постанови про притягнення Пукача за додатковою статтею - убивство Георгія Гонгадзе на замовлення.

Саме в цій постанові замовником убивства Гонгадзе названо Юрія Кравченка.

Як відомо, стаття 26 закону "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" дає право журналісту на "збереження таємниці авторства та джерел інформації, за винятком випадків, коли ці таємниці обнародуються на вимогу суду".

За інформацією "Української правди", зараз розглядається питання про порушення кримінальної справи за розголошення таємниці слідства.

Від “Аратти”: ми, як і більшість журналістів, уважно стежимо за рослідуванням злочину, скоєного владою проти нашого колеги.

Наразі ні ми, ні міжнародні правозазхисні та журналістські організації не маємо підстав абсолютно довіряти слідству, бо занадто багато брехні виходило, в тому числі від відповідальних осіб ГПУ, а надто із трибуни парламенту.

Тому ми вважаємо дії прокуратутри щодо головреда УП спробою влади утаємничити суспільно значущу інформацію від суспільства.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.