Аратта - На головну

27 червня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Харкові тисячі підприємців протестують проти Податковного кодексу

За право людини Регіон: Харківська область 7699 переглядів

Опубліковано - 16.11.2010 21:07 | Всі новини | Версія для друку

У Харкові тисячі підприємців протестують проти Податковного кодексу
У Харкові тисячі підприємців протестують проти Податковного кодексу
Сьогодні у Харкові близько 20 тисяч представників малого бізнесу протестували проти ухвалення Податкового кодексу.

Акція протесту, яка була організована Профспілкою таксистів України в Харківській області, Харківською профспілкою підприємців та Клубом підприємців Харкова, пройшла в центрі міста, на площі Свободи.

Перед початком мітингу, який розпочався опівдні, до місця його проведення прибули близько 1,5 тис. автомобілів таксі, водії яких таким чином висловили свою позицію.

Учасники акції у виступах на мітингу вимагали зупинити процес прийняття Податкового кодексу у тому вигляді, в якому він розглядається сьогодні Верховною Радою України.

«Підприємці налаштовані рішуче, і якщо влада не відреагує на їхні вимоги, акції не зупиняться і люди можуть вдатися до більш радикальних заходів, зокрема, до перекриття вулиць, і вони готові були робити це вже сьогодні», - сказав у коментарі УНІАН голова Профспілки таксистів України в Харківській області Сергій Старцев.

На мітингу були зібрані підписи під відповідним зверненням до Президента Віктора Януковича, Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Старцев повідомив, що завтра у Харкові на тому ж місці відбудеться ще один мітинг з тими ж вимогами.

Як повідомлялося раніше, сьогодні у рамках акції протесту проти прийняття Податкового кодексу більшість служб таксі Харкова з 8.00 до 16.00 не приймали замовлення. За даними Старцева, не працювали близько 30 з 35 служб таксі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.