Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Підприємці на Майдані запланували пікетування Банкової, ГПУ, ЦВК

За право людини 5129 переглядів

Опубліковано - 25.11.2010 11:43 | Всі новини | Версія для друку

Підприємці на Майдані запланували пікетування Банкової, ГПУ, ЦВК
Підприємці на Майдані запланували пікетування Банкової, ГПУ, ЦВК
Колонна мітингувальників сьогодні близько 16:00 планує рушити до будинку Адміністрації Президента та до ЦВК.

Мітингувальники мають намір спершу попрямувати на вул. Банкову, де знаходить будівля Адміністрації Президента, згодом на вул. Різницьку, де розташована Генеральна прокуратура України, і звідти попрямую до будівлі Центральної виборчої комісії, що розташовується на площі Лесі Українки.

Мітингувальники вимагатимуть від Адміністрації Президента України накласти вето на Податковий кодекс, та розпустити "злочинну та нелегітимну ЦВК".

Також мітингувальники закликали створити комісію з розгляду процедури прийняття Податкового кодексу.

Тим часом міліція рахує учасників Майдану.

За оцінками міліції, станом на 11:00 четверга на Майдані Незалежності перебуває близько 5-6 тис. мітингувальників.

Про це повідомив голова прес-служби МВС України Володимир Поліщук.

За словами Поліщука, заявка була подана на 200 тис. учасників акції протесту. Крім того він висловив сподівання, що мітингувальники утримаються від порушень закону, які мали місце 22 листопада, коли вони перекрили вул. Хрещатик та Інститутську, а також пошкодили декілька легкових авто.

За словами представників правоохоронних органів, наразі очікується прибуття людей із різних регіонів України. Однак, 80% тих, хто повинен був приїхати, вже знаходяться на Майдані Незалежності, тобто кількість мітингувальників може зрости ще на 500 чоловік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.