Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Космос продав житлові будинки разом із мешканцями

Скандал Регіон: м.Київ 4289 переглядів

Опубліковано - 26.11.2010 19:39 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Космос продав житлові будинки разом із мешканцями
Хроніки дерибану. Космос продав житлові будинки разом із мешканцями
Команда мера Києва Леоніда Черновецького передала ряд історичних особняків в столиці на безкоштовній основі у приватну власність.

Про це заявляє депутат Київської міськради від фракції БЮТ Олександр Бригінець.

За словами депутата, Київрада 24 травня 2007 року прийняла рішення, яке передбачає, що при проведенні інвестиційного конкурсу питання про набуття права власності на майно комунальної форми власності може вирішуватися шляхом передачі його учаснику інвестиційного конкурсу у власність. "Це рішення Київради суперечить законам, але саме його команда Черновецького використовувала для передачі необхідних об'єктів у приватні руки", - підкреслив Бригінець.

Він додав, що в таких випадках не потрібно ніякого рішення Київради, а також факту продажу об'єкта. "Майно просто виводилося з власності громади і Київрада не брала у цьому участі", - уточнив депутат.

Як приклад він навів передачу в приватну власність на безоплатній основі особняків на вулиці Малій Житомирській 12-а, 12-б, 14-а, 14-б, які є пам'ятками архітектури. Ця ділянка була передана на умовах інвестиційного конкурсу ТОВ "Пантеон-інвест" в 2008 році. Мешканець цього будинку Олександр Глухов заявив, що інші мешканці не знали про факт передачі їхнього будинку в приватну власність. Після того, як вони спробували з'ясувати ситуацію і оскаржити дане рішення, будинок був вже перепродано іншій фірмі - ТОВ "Вестінга".

Відзначимо, що посадовцям КМДА інкримінують хабарництво і розкрадання мільйонних коштів. Втім, довести причетність до зловживань самого Черновецького та його найближчого оточення слідству не вдалося.

Від “Аратти”: ви повірете, що будики у центрі столиці роздавалися задурно? Чи грошики пройшли повз бюджет?

Цікаво, де були у той момент прокуратура, ДПА, УБЕЗ тощо?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.