Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна для людей. У столиці подорожчав проїзд у маршрутках

Добробут Регіон: м.Київ 4296 переглядів

Опубліковано - 13.12.2010 10:21 | Всі новини | Версія для друку

Україна для людей. У столиці подорожчав проїзд у маршрутках
Україна для людей. У столиці подорожчав проїзд у маршрутках
Столичні перевізники, не запитавши дозволу влади, з 11 грудня підняли ціни до верхньої межі “вилки” на тариф - до 2,5 гривень.

Інша частина маршруток збирається зробити теж саме з вівторка, 14 грудня. Крім того, про намір підняти ціни, заявили столичні таксисти.

Перевізники підняли ціни на найдешевших маршрутах на 50 коп. Наприклад, з 11 грудня проїзд на маршрутах № 230 (вул. Ірпінська-вул.Хрещатик), № 189 (вул.Володимирська -вул. Ірпінська), № 414 (вул.Будищанська-вул.Сосюри) і № 445 (вул.Попудренка-пр.Бажана) коштує 2,50 грн., № 510 (вул. Чорнобильська-вул.Булгакова) і № 589 (вул. Бориспільська-м".Дарниця") - 2 грн., а № 418 (вул. Лісківська-"Даринок") - 1,75 грн. А з вівторка, 14 грудня, квиток на маршрут №188 (м."Нивки"-ул.Симиренка) обійдеться в 2,50 грн. Нагадаємо, в межах "вилки", затвердженої Київрадою (1грн. - 2,5 грн.), маршруточники можуть самостійно підвищувати ціну, не погоджуючи тариф з владою, але повідомляти їх.

Як розповіли в Київраді, 9 грудня три компанія-перевізники, які обслуговують ці маршрути, подали обгрунтування на те, щоб підвищити ціни на 20 маршрутах. Правда, за словами голови транспортної комісії Дмитра Олійника, Київрада поки що не розглянула заявку. "Я розумію їх аргументи - дорожчає паливо, акумулятори. Отже комісія не буде проти", - вважає Олійник.

Інші перевізники неофіційно розповіли, що до кінця року піднімуть ціни ще на 11 маршрутах, але поки що проїзд залишиться у рамках 2 грн. 50 коп., адже інакше все ж доведеться дочекатися "добро" від мерії. Подорожчають ті маршрути, які зараз в межах 1 грн. 25 коп., - 2 грн. "В 2011 році ціни однозначно виростуть, орієнтовно, до 3-4 грн. Але коли саме виросте проїзд, на скільки і на яких маршрутах, вирішуватиметься 17 грудня, на річних зборах компаній-перевізників", - розказало джерело.

Глава КМДА Олександр Попов сказав, що це для нього неприємна новина. "Ми розберемося з приватниками. Я працюватиму над тим, щоб вони не піднімали тариф. Комунальні маршрути ціни не піднімуть (це приблизно половина маршрутів. - ред.) ", - повідомив Попов.

Не відстають від маршруточников і столичні таксі. Ще у кінці листопада багато фірм таксі в Києві підняли ціни, в середньому, на 5-10 грн. Інші обіцяють підняти після Нового року. Причина проста: ріст цін на паливо. Як результат, якщо раніше вартість поїздки на таксі в межах міста на відстань приблизно в 10 км обходилася в 30-45 грн., то тепер - 40-60 грн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.