Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко сьогодні заарештують?

Політика 4889 переглядів

Опубліковано - 20.12.2010 10:25 | Всі новини | Версія для друку

Тимошенко сьогодні заарештують?
Тимошенко сьогодні заарештують?
Переслідування генпрокуратурою Юлії Тимошенко має на меті усунути її як політичного конкурента від підготовки до нових парламентських виборів.

Таку думку Deutsche Welle висловив політолог Олександр Палій.

Попри непереконливість висунутих звинувачень не можна відкидати можливості арешту Юлії Тимошенко вже в понеділок, під час допиту в генпрокуратурі, сказав Deutsche Welle кандидат політичних наук Олександр Палій.

Унаслідок такого арешту рейтинг лідерки опозиції може зрости, але влада вже не раз демонструвала своє небажання рахуватися зі суспільною думкою, додав експерт: "Бажання помсти, бажання показати, які вони сильні, бажання налякати суспільство може спровокувати дуже ірраціональні рішення. До останнього часу таких безглуздостей було більше, ніж досить".

Вибори не за горами?

Палій вважає, що можливість призначення нових парламентських виборів на весну наступного року має "дуже високу імовірність", оскільки команда Януковича прагне використати ці вибори для зміцнення своїх позицій. Допоки рейтинг Президента, що невпинно знижується, не досяг катастрофічно низьких позицій, оточення Януковича хоче використати досвід фальсифікації місцевих виборів на виборах парламентських, щоби забезпечити собі кілька років політичної стабільності. І тут Тимошенко є головним конкурентом, якого прагнуть позбавити участі у виборах, зауважує Палій.

Росія, на думку експерта, не буде рятувати Тимошенко, оскільки "Москва звикла мати справу з чинною владою і потурати всім її інстинктам, які віддаляють України від Європи". Дипломатична критика переслідувань Тимошенко з боку євроструктур, на думку політолога, залишається в Києві без уваги.

Палій згідний з тим, що нинішня влада розуміє лише мову ультиматумів і не сприймає звичної для європейців мови знаків та сигналів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.