Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Бандитів без страху треба прибирати з влади, нас - 46 мільйонів!

Захист держави 7852 перегляди

Опубліковано - 31.12.2010 19:04 | Всі новини | Версія для друку

Юлія Тимошенко: “Боятися мафії не треба – треба її прибирати. Їх дуже мало, а нас з вами - 46 мільйонів.”
Юлія Тимошенко: “Боятися мафії не треба – треба її прибирати. Їх дуже мало, а нас з вами - 46 мільйонів.”
Юлія Тимошенко не боїться допитів і обіцяє після святкування Нового року розпочати об`єднання України заради боротьби з мафією, що захопила владу.

Після вчорашнього 11-годинного допиту в Головному управлінні Генпрокуратури з розслідування особливо важливих справ Юлія Тимошенко заявила, що їй нічого боятися і вона буде ходити на всі допити, повідомляє прес-служба екс-прем`єра.

При цьому лідер партії "Батьківщина" запевнила, що не має відчуття страху. "Я вам хочу сказати: боятися мафії не треба – треба її прибирати. Їх дуже мало, а нас з вами - 46 мільйонів. Тому ніякого страху", - підкреслила вона.

"Новий рік відсвяткуємо з вами і візьмемося за справжню боротьбу, за об'єднання нашого народу, за об'єднання всіх частин нашої України – Сходу і Заходу, Півдня і Півночі для того, щоб ми з вами мали можливість бути єдиним народом перед обличчям таких загроз для країни і для життя кожної людини, які сьогодні проявилися з приходом мафії до влади. Будьте сильними, нічого не бійтеся і щасливо відсвяткувати Новий рік!" – закликала Юлія Тимошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.