Аратта - На головну

29 грудня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Студенти пікетуватимуть парламент з вимогою припинити псевдореформи Табачника

За право людини 4513 переглядів

Опубліковано - 31.01.2011 10:00 | Всі новини | Версія для друку

Студенти пікетуватимуть парламент з вимогою припинити псевдореформи Табачника
Студенти пікетуватимуть парламент з вимогою припинити псевдореформи Табачника
Під час парламентських слухань щодо законопроекту «Про вищу освіту» цього понеділка низка студентських та молодіжних організацій скликає пікет під стінами Верховної Ради, аби завадити ухваленню цього документу

Організатори акції протесту заявили, що до неї долучилося 5 найпотужніших молодіжних організацій, які восени 2010 року вже виводили на вулицю тисячі студентів. Як зазначили лідери цих структур, наразі акція матиме попереджувальний характер.

Молодь вимагатиме відхилення законопроекта «Про вищу освіту», скасування урядової постанови про 40-відсоткове скорочення навчання за кошт держбюджету та збільшення студентських стипендій до прожиткового мінімуму. Разом з тим молодіжні організації виступають за «реальну автономію вищих навчальних закладів».

Напередодні парламентських слухань щодо законопроекту «Про вищу освіту» виконувач обов´язків голови парламентського комітету з науки та освіти,
депутат від Партії регіонів Максим Луцький заявив, що документ був погоджений міністерством освіти з ректорами більшості українських ВНЗ.

Разом з тим Луцький категорично спростував закиди члена комітету від опозиції Лесі Оробець у фальсифікації рішення про схвалення проекту закону та підписанні його відсутніми в парламенті депутатами.

У свою чергу голова підкомітету з гуманітарної освіти, науки та інформатизації від «Нашої України» Олесь Доній заявив: винесення законопроекту на голосування відбулося через «брутальні підробки з боку партії влади» та за відсутності кворуму на засіданні комітету.

як повідомлялося раніше, заступник глави адміністрації президента Ганна Герман заявила: Президент Віктор Янукович ніколи не підтримає концепцію освітніх реформ, яку пропонує міністр освіти Дмитро Табачник.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.