Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Будуємо нову державу. Влада залишила 15 тисяч військових без їжі

Скандал 5553 перегляди

Опубліковано - 8.02.2011 14:18 | Всі новини | Версія для друку

Будуємо нову державу. Влада залишила 15 тисяч військових без їжі
Будуємо нову державу. Влада залишила 15 тисяч військових без їжі
ТОВ "Івала" призупиняє харчувати близько 15 тисяч солдатів через борг Міноборони у сумі 75 мільйонів гривень та відсутність договірних відносин із військовим відомством.

Про це повідомила заступник директора ТОВ "Івала", яке надає послуги з організації харчування військовослужбовців строкової служби, Ольга Ларіна.

Вона зазначила, що керівництво підприємства ухвалило рішення призупинити організацію харчування, тобто забезпечення солдатів гарячою їжею у військових частинах, які обслуговує ТОВ "Івала".

"З 1 січня 2011 року наше підприємство, як і інші виконавці послуг харчування особового складу Збройних сил, що годували армію у 2010 році, забезпечує харчуванням військовослужбовців строкової служби, спираючись не на договір, як це має бути по закону, а на слово міністра оборони", - сказала вона.

"Така ситуація виникла у зв’язку з недосконалістю законодавства, що регулює питання в сфері державних закупівель, та безвідповідальністю керівництва Міноборони, яке не подбало заздалегідь про проведення процедури закупівлі послуг харчування на 2011 рік", - заявила Ларіна.

"Міністр оброни Михайло Єжель особисто запевнив нас та інших виконавців послуг харчування військовослужбовців, в тому числі, у присутності одного з віце-прем’єрів, що Міноборони забезпечить укладання договорів з існуючими виконавцями послуг", - сказала вона.

Зокрема, за словами Ларіної, мала бути застосована процедура закупівлі у одного учасника і укладені договори на перший квартал 2011 року.

"Повіривши словам міністра та розуміючи соціальну відповідальність перед тисячами військовослужбовців...незважаючи на заборгованість Міноборони перед нашим підприємством, що перевищує 75 мільйонів гривень, ми протягом січня 2011 року забезпечуємо стале та якісне харчування", - зазначила вона.

"Ми вимушені припинити надання цих послуг, і вся відповідальність за зрив процесу харчування солдатів строкової служби має бути покладена саме на міністра оборони Єжеля, який й допустив цю ситуацію", - вважає керівництво підприємства "Івала".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.