Аратта - На головну

15 грудня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада використає кошти МВФ для корупційної оборудки РУЕ

Скандал 4745 переглядів

Опубліковано - 25.02.2011 18:28 | Всі новини | Версія для друку

Влада використає кошти МВФ для корупційної оборудки РУЕ
Влада використає кошти МВФ для корупційної оборудки РУЕ
Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко переконана, що чинна влада має намір розрахуватися з “РосУкрЕнерго” коштами траншу Міжнародного валютного фонду та шляхом підвищення тарифів на газ для населення.

"Розрахунки з "РосУкрЕнерго" повністю забезпечуються не тільки траншем від МВФ, а ще забезпечуються прямим взяттям у людей грошей за рахунок підвищення цін на газ", - заявила Тимошенко сьогодні на прес-конференції, повідомляє прес-служба партії.

Тимошенко нагадала, що лист намірів між Україною та Міжнародним валютним фондом було підписано у грудні 2010 року, а оприлюднення відбулося декілька днів тому, що свідчить про бажання влади приховати істинні наміри використання цих коштів.

"Несподівано ми знаходимо цей лист намірів, який пунктом 16 прописує порядок, як віддавати "Росукренерго" ці 12,1 мільярдів кубічних метрів газу. І тут прописано досить чітко, які етапи треба проходити. І, в першу чергу, з Російською Федерацією, з "Газпромом" по цій домовленості вперед отримують 1,5 мільярди доларів за транзит російського газу через територію України, що є гарантовано бюджетними грошима України, і за 16-м пунктом передбачено, що ці 1,5 мільярди доларів віддаються "Росукренерго". Не в бюджет, не на невідкладні видатки, не на збалансування державного бюджету, а прямо на корупційну оборудку, яку забезпечує "Росукренерго", а це значить – тіньове забезпечення родини Януковича", - пояснила вона.

"Дивний збіг обставин полягає в тому, що по цьому листу намірів Україна отримала другий транш – якраз 1,5 мільярди доларів. Я хочу запитати: це що, пряме фінансування оборудок, які в Україні всі експерти вважають неприхованою цинічною корупцією?" – додала екс-прем'єр-міністр.

Лідер партії "Батьківщина" також повідомила, що виплата боргу компанії "Росукренерго" відбудеться також за рахунок коштів, отриманих від підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. "Пункт 15-й, в якому сказано, що 50% ціни на газ для побутових споживачів та комунальних підприємств піднімаються з 15 квітня 2011 року, і наступне – проводиться повний перерахунок ціни на газ для побутових споживачів на тарифи на опалення", - підкреслила вона.

"Це значить, що всі ресурси і гроші від підвищення цін на газ і на тарифи і оплата за транзит російського газу на території Європи і частково фінансові ресурси другого траншу МВФ направляються в тіньову компанію "Росукренерго", - резюмувала Тимошенко
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.