Аратта - На головну

27 жовтня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе. Слідство не має бажання з’ясовувати роль Кучми у вбивстві журналіста

Кримінал 4889 переглядів

Опубліковано - 1.03.2011 13:11 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе. Слідство не має бажання з’ясовувати роль Кучми у вбивстві журналіста
Справа Гонгадзе. Слідство не має бажання з’ясовувати роль Кучми у вбивстві журналіста
Адвокат Мирослави Гонгадзе вважає, що прокуратура намагається зменшити провину Олексія Пукача й уберегти від відповідальності замовників убивства Георгія Гонгадзе.

Про це Валентина Теличенко заявила газеті "Сєгодня", коментуючи рішення Печерського суду Києва, який погодився з рішенням слідчого не обвинувачувати Пукача в замовному убивстві Гонгадзе й дозволив закрити справу в цій частині обвинувачення.

Слідчий і суд вважають, що Пукач убив журналіста, виконуючи злочинний наказ екс-голови МВС Валерія Кравченка, але не замовлення.

"Але в Кримінальному кодексі немає статті, яка передбачає провину за виконання наказу. Будемо подавати скаргу до Апеляційного суду", - заявила Теличенко.

"Це рішення суду означає, що прокуратура робить спроби зменшити провину Пукача й приховати від відповідальності замовників убивства. Тобто хоче закінчити це розслідування встановленням провини Пукача і не з'ясовувати ролей у справі Кравченка й Кучми", - упевнена вона.

"Що стосується строків, то чим менше обтяжливих обставин (а такою могло бути вбивство на замовлення), тим більше в Пукача шансів не отримати довічний термін", - додала адвокат, яка захищає інтереси вдови Гонгадзе.

У Генпрокуратурі це не коментують, говорячи, що в них ще немає постанови суду.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.