Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна для людей. Різко подорожчало пальне

Добробут 4491 перегляд

Опубліковано - 9.03.2011 19:45 | Всі новини | Версія для друку

Україна для людей. Різко подорожчало пальне
Україна для людей. Різко подорожчало пальне
У середу, 9 березня, в Україні спостерігається істотне зростання цін на всі основні марки бензину.

Зокрема, у компанії UPECO повідомили, що в роздробі середня ціна бензину марки А-92 зросла на 17 копійок за літр по відношенню до п'ятниці, 4 березня, - до 8,94 грн за літр. У п'ятницю у порівнянні з четвергом, 3 березня, середня ціна виросла на 9 копійок.

Вартість літра А-95 у п'ятницю, 4 березня, в середньому зросла на 10 копійок, а сьогодні - ще на 16 копійок, і таким чином досягла позначки в 9,33 грн.

Дизпаливо з минулого четверга дизпаливо подорожчало більш ніж на 25 копійок - середня по Україні ціна становить 8,76 грн за літр.

Найдешевше дизпаливо, а також бензин марки А-95 можна купити в Київської області - 8,49 грн за літр і 8,88 грн за літр відповідно. Найдорожчий А-95 можна знайти в Донецькій області - 10,3 грн за літр.

Як повідомлялося раніше, українські автомобілісти, пасажирські та вантажні автоперевізники звернулися до прем'єра Миколи Азарова з відкритим листом, у якому вимагають не допустити введення мита на імпорт нафтопродуктів. У іншому випадку вони погрожують вдатися до масових акцій громадянської непокори.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.