Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тисячі вчителів перед Кабміном вимагають у Азарова зарплатні

За право людини 4897 переглядів

Опубліковано - 22.03.2011 14:10 | Всі новини | Версія для друку

Тисячі вчителів перед Кабміном вимагають у Азарова зарплатні
Тисячі вчителів перед Кабміном вимагають у Азарова зарплатні
22 березня в Києві проходить численна акція протесту працівників освіти. До 10 тисяч мітингувальників зібралися біля будівлі уряду, починаючи з вул. Садової.

Частина з них розташувалася в Маріїнському парку, навпроти уряду. З другої спроби учасникам акції вдалося перекрити рух по вул. Грушевського - вперше їм завадили зробити це правоохоронці. Рух по вул. Грушевского був перекритий близько п'яти хвилин.

Протестувальники скандують "Ганьба", тримають гасла: "Працівники освіти - проти неконституційних чиновників", "Терпіння має межу", а також назву практично всіх областей України, які приїхали на мітинг.

Між тим, згідно з інформацією учасників акцій протесту, оприлюдненою Федерацією профспілок України, у педагогічних працівників дві вимоги до влади.

Перша - забезпечити скорочення розриву між посадовим окладом працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки і законодавчо встановленою мінімальною зарплатою. Як відомо, зараз перший тарифний розряд складає 613 грн, рівень мінімальної зарплати - 941 грн.

Друга вимога працівників сфери освіти - запровадити виплату 20% надбавки до зарплати для всіх категорій педагогічних працівників.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.