Аратта - На головну

13 березня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Радник Президента має публічно вибачитися перед нардепом Шкілем

Скандал 4371 перегляд

Опубліковано - 18.04.2011 09:43 | Всі новини | Версія для друку

Радник Президента має публічно вибачитися перед нардепом Шкілем
Радник Президента має публічно вибачитися перед нардепом Шкілем
Протягом місяця Ганна Герман зобов’язана спростувати свої звинувачення на адресу Андрія Шкіля в отриманні ним двох державних квартир.

Про це повідомив персональний сайт народного депутата.

Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Шевченківського суду про захист честі, гідності та ділової репутації від 12 травня 2010 року, яким Ганну Герман зобов’язано визнати поширену нею інформацію щодо квартир Андрія Шкіля такою, що не відповідає дійсності. Окрім того, Герман повинна сплатити нардепові відшкодування моральних збитків у розмірі 1300 гривень.

Суд також зобов’язав телеканал «Інтер» в найближчому випуску телепередачі «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» надати Ганні Герман (за її власний рахунок) ефірний час для спростування поширеної нею недостовірної інформації.

Нагадаємо: 28 лютого 2008 року під час трансляції програми «Свобода» Савіка Шустера на телеканалі «Інтер» Ганна Герман заявила про те, що Шкіль «безкоштовно і без черги отримав дві квартири в минулому і в позаминулому скликанні».

«На відміну від пані Герман, я не став зводити поклепи чи обмовляти її на очах у мільйонів глядачів, - зазначив Андрій Шкіль, - аби раз і назавжди припинити подібні дешеві інсинуації, я звернутися до суду. Я не на хвилину не сумнівався у тому, що суд прийме рішення на мою користь, адже інформація про дві державні квартири – міф, створений багатою уявою пані Герман».

«Переконаний: пані Герман як законослухняна громадянка, до того ж – співробітниця Адміністрації Президента – виконає рішення Апеляційного суду, продемонструвавши приклад того, як має поводити себе кожен у правовій демократичній державі, яку, як стверджує пані Ганна, якраз і будує президент Янукович, - зазначив Андрій Шкіль.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.