Аратта - На головну

3 січня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опалення у столиці подорожчає: місцева влада розпочала дерибан тепломереж

Добробут Регіон: м.Київ 4857 переглядів

Опубліковано - 28.04.2011 18:05 | Всі новини | Версія для друку

Опалення у столиці подорожчає: місцева влада розпочала дерибан тепломереж
Опалення у столиці подорожчає: місцева влада розпочала дерибан тепломереж
Київрада ухвалила рішення про передачу в концесію об’єктів теплоенергетичного комплексу, які належать до комунальної власності територіальної громади Києва.

Голоси розподілилися таким чином: "за" - 62, "проти" - 22, не голосували - 8.

Рішення прийнято за основу.

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак зазначив, що умови концесії мають бути розроблені впродовж місяця, і вони мають бути такими, щоб забороняли різке підняття тарифів на комунальні послуги, а також має бути позначена мінімальна сума первинного вкладу концесіонера.

Нагадаємо, 31 березня Мінрегіонбуд затвердив порядок передачі в концесію на 49 років київських тепломереж. За словами заступника міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Ольги Романюк, міністерство схвалило проект рішення Київради про передачу міських тепломереж у концесію на конкурсній основі.

Концесіонер буде зобов'язаний самостійно здійснювати реконструкцію мереж в обумовлених обсягах за чітко встановленим графіком, використовуючи для цього певну частину коштів з тарифу і позикові гроші.

Зношеність київських тепломереж, за словами Романюк, перевищує 50%, причому місцева влада не може знайти необхідні кошти на їх реконструкцію. Вона нагадала, що у програмі соціально-економічного розвитку Києва на цей рік на модернізацію мереж закладено всього 18 млн грн з необхідних 900 млн грн.

Зазначимо, теплові мережі столиці зараз пеербувають в оренді у "Київенерго".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.