Аратта - На головну

26 жовтня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Над Ужгородом кілька хвилин кружляв НЛО

Невідоме Регіон: Закарпатська область 13054 перегляди

Опубліковано - 16.05.2011 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Над Ужгородом кілька хвилин кружляв НЛО
Над Ужгородом кілька хвилин кружляв НЛО
Вчора, 15 травня, ввечері в небі над Ужгородом зафіксували невпізнаний літаючий об’єкт. Він складався із трьох червоних ліхтариків. Висів над містом близько 5 хвилин.

"О пів на одинадцяту вечора я вийшов на балкон й побачив у небі три червоні шари, - розповів Олексій Нечаєв із мікрорайону "Шахта". – Вони висіли у вигляді трикутника на відстані приблизно 12-14 кілометрів від Землі. Виглядали малими. Кружляли над мікрорайоном близько 5 хвилин. Після чого один червоний шар вирвався вперед і зник за лісом у напрямку Анталовецької телевежі. Решта два полетіли слідом".

Олексій із дружиною спробували зафіксувати НЛО, зробили кілька кадрів мобільним телефоном. Однак фото не вийшло.

Востаннє НЛО на Закарпатті бачили торік у жовтні. Тоді в місті Мукачево місцевий житель Віталій Герасимов помітив у вечірньому небі чотири яскраво-червоні шари, які кружляли у формі чотирикутника. За кілька хвилин три шари зникли, один зникав поволі, змінюючи свою яскравість.

"За останні 10 років на Закарпатті було зафіксовано близько двадцяти повідомлень про появу НЛО, - зазначив закарпатський уфолог Ярослав Сочка. – На жаль, останнім часом у моду ввійшли так звані китайські ліхтарики, які випускають у небо під час різноманітних святкувань. Тому, не виключено, що багато людей можуть сприймати їх як НЛО".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.