Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна для людей. У найближчий час уряд розпочне пенсійний експеримент над народом

Добробут 4520 переглядів

Опубліковано - 20.05.2011 12:19 | Всі новини | Версія для друку

Україна для людей. У найближчий час уряд розпочне пенсійний експеримент над народом
Україна для людей. У найближчий час уряд розпочне пенсійний експеримент над народом
Кабінет міністрів продовжує допрацьовувати законопроект про пенсійну реформу.

Про це, виступаючи у Верховній Раді, повідомив перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага.

"Той законопроект, який обговорювався в тому числі і шанованими депутатами, він продовжує опрацьовуватися і далі", - сказав він.

За словами Надраги, на виконання доручення Президента Віктора Януковича, Міністерство соціальної політики і уряд в цілому організовували обговорення проекту на місцях з участю представників профспілок, роботодавців та інших фахівців.

"Тому на сьогоднішній день всі ці пропозиції зібрані. У них є деякі суперечності, але ми їх найближчим часом опрацюємо і вийдемо з пропозицією в першу чергу до Верховної Ради", - додав перший заступник міністра.

Надрага не уточнив, коли саме доопрацьований проект може з'явитися в Раді.

Як повідомлялося раніше, Тігіпко спрогнозував, що Рада розгляне законопроект про пенсійну реформу наприкінці травня-початку червня.

25 березня Тігіпко заявив, що має намір піти у відставку у випадку, якщо пенсійна реформа не буде прийнята парламентом до серпня.

3 грудня 2010 в Раді було зареєстровано запропонований Кабінетом Міністрів законопроект № 7455 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

Ним, зокрема, пропонується збільшити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.