Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


До 2010 року Росія може залишитися без газу

Економіка 13889 переглядів

Опубліковано - 26.04.2006 16:07 | Всі новини | Версія для друку

Дефіцит газу в Росії до 2010 року може досягти 120 млрд. кубометрів. Газову кризу можуть спровокувати занадто високі темпи експорту газу й помітний ріст його внутрішнього споживання.

Про це заявив на конференції, яка була присвячена проблемам російських природних монополій, генеральний директор Інституту проблем природних монополій Юрій Саакян.

На думку вченого, до гострого дефіциту газу країну може привести зниження газовидобутку, трудомісткість нових родовищ, відсутність серйозних зусиль у розробці енергозберігаючих технологій. Але головна причина, що може спровокувати газову кризу в Росії, - занадто високі темпи експорту газу й помітний ріст його внутрішнього споживання.

Вчений попередив: якщо зусилля по виправленню ситуації, що склалася, будуть недостатні, газовий колапс продовжиться, а до 2020 року дефіцит досягне майже 350 млрд. кубометрів.

Для запобігання загрози дефіциту, на думку Саакяна, найважливішим має стати оптимізація газоспоживання всередині країни, а також впровадження енергозберігаючих технологій в електроенергетиці та ЖКГ.

Тим часом, за даними очолюваного ним інституту, раціональне використання газових ресурсів дозволить до 2010 року заощадити до 50 млрд. кубометрів газу, а до 2020 року - до140 мільярдів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.