Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суддя Кірєєв відмовив прокуратурі

Пістолетне право 4601 перегляд

Опубліковано - 27.07.2011 14:33 | Всі новини | Версія для друку

Суддя Кірєєв відмовив прокуратурі
Суддя Кірєєв відмовив прокуратурі
Суддя Родіон Кірєєв відмовився арештувати Юлію Тимошенко.

Про це він заявив на засіданні Печерського суду у справі екс-прем'єр-міністра.

За його словами, незважаючи на те, що підсудна неодноразово порушувала порядок у залі, перешкоджала допиту свідків і зневажливо ставилася до судді, але наразі судом не вичерпані процесуальні дії щодо забезпечення порядку у судовій залі.

Кірєєв наголосив, що зміна запобіжного заходу на арешт є найсуворішим заходом, який застосовується у крайніх випадках, коли інші заходи вже вичерпані.

Як відомо, раніше прокурори оголосили клопотання про арешт Тимошенко, звинувативши її у затягуванні процесу.

В процесі очікування рішення Тимошенко написала в своєму Twitter: "Зрозуміло, що Кірєєв не режисер і десь там, в глибині душі, може й не винен. Клопи, наприклад, теж не винні. Їм їсти треба, і кар'єру".

Пізніше вона додала: "Янукович злякався зараз арештовувати та дав своїм поліцаям замість команди "фас" команду "фу". На цей раз санкцію не змінили".

Нагадаємо, раніше представник прокуратури в Печерському райсуді Києва заявив клопотання про зміну запобіжного заходу екс-прем’єру Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на арешт. Водночас представник прокуратури не пояснив своє клопотання.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.