Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров навіть і думки не припускає про революцію

Політика 5153 перегляди

Опубліковано - 16.08.2011 17:26 | Всі новини | Версія для друку

Азаров навіть і думки не припускає про революцію
Азаров навіть і думки не припускає про революцію
Прем’єр-міністр Микола Азаров виключає можливість революції в Україні.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Україні ліміт на революції вичерпала. Усі, хто зараз звуть до революцій, хочуть повернутися у владу - це основна мета, а революція - як засіб. Не дочекаються. Ніяких революцій не буде. Ситі ми революцією", - заявив глава уряду.

Азаров підкреслив, що країні необхідна стабільність як економічна, так і соціальна.

"Ми виходимо з важкої економічної кризи. Це не мої оцінки, це оцінки Світового банку, МВФ, провідних економічних установ світу про те, що ця криза була найбільш важким з часів Великої депресії. На превеликий жаль, існує загроза повторення його і в цих умовах. Як ніколи, ми повинні бути консолідовані, повинні бути разом, поставити собі завдання, незважаючи на зовнішні загрози стабільності, зберегти внутрішню стабільність ", - сказав Азаров.

Глава уряду наголосив, що стабільність є основою для проведення економічних і соціальних реформ.

Чк повідолялося, Азаров раніше заявив, що в Україні буде зроблено все, щоб мінімізувати наслідки можливих фінансових ускладнень на світових ринках.

Як відомо, напередодні Юлія Тимошенко заявила, що ідеали Помаранчевої революції актуальні й нині і, що нова революція в Україні - лише питання часу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.