Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Здобутки” влади. В Україні процвітає работоргівля

За право людини 7329 переглядів

Опубліковано - 18.08.2011 11:29 | Всі новини | Версія для друку

“Здобутки” влади. В Україні процвітає работоргівля
“Здобутки” влади. В Україні процвітає работоргівля
110 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми за роки незалежності України.

Сьогоднішні економічні негаразди лише сприяють зростанню кількості постраждалих. Українські чоловіки дедалі частіше потрапляють у трудове рабство в Росії, жінки – у сексуальне в Туреччині.

Складні життєві ситуації підштовхують людей на ризик. Цього року на Львівщині порушено три кримінальні справи щодо торгівлі людьми. Дві стосуються дітей, яких змушували жебракувати, а третя – щодо молодої дівчини, яку відправили в рабство за кордон.

Якщо 5 років тому від работоргівлі страждали жінки, то нині переважають чоловіки. Причиною є висока трудова міграція з Львівської області у Росію і Польщу. Власне до цих країн мешканці мають найбільшу довіру, тому легко погоджуються на запропоновану їм роботу невідомими особами.

Росія – небезпечна для українців

12 галичан поїхала в Росію на роботу. Згідно контракту, чоловіки мали працювати на будові. Але спершу їх відправили ремонтувати бараки у тундру, де на 200 кілометрів довкола не було жодного поселення. Півроку чоловіки працювали у шахтах, на лісоповалі і замість грошей отримували одні відпустили, повернувши документи та оплативши тільки дорогу додому.

Координатор західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Ольга зазначила, що жертви торгівлі людьми переживають важку травму. чи страждають, не можуть визначити, «Дуже багато тих людей не можуть визнати, що вони є потерпілі саме від торгівлі людьми», – зазначає Ольга Кальбус.

Майже дві третини мешканців Західної України становлять групу ризику, а відтак можуть довіритися шахраям. Такі дані соціологічного дослідження оприлюднила представник Міжнародної організації з міграції в Україні Катерина Арданьян. 60 відсотків галичан не знають, як захиститися, щоб не стати жертвою торгівлі людьми.

«Вербування людей відбувається переважно неформальним шляхом через знайомих чи навіть родичів. які стають ланкою в експлуатації людей», – каже фахівець.

Кожна десята жертва – дитина

Експерти зіштовхнулися із новою для них тенденцією: почастішали випадки торгівлі людськими органами. Минулого року було 25 таких випадків. Молоді продали свої нирки, отримали мізерні гроші, яких їм вистачає на післяопераційне лікування.

У громадські організації найбільше постраждалих звертається зі східних областей України. Торік в Україні було порушено майже 190 справ за фактом торгівлі людьми, цьогоріч – 165. Кожна десята жертва такої торгівлі – дитина.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.