Аратта - На головну

22 червня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гарант уважно стежить, як у Донецьку дітей виганяють зі шкіл

Влада 3533 перегляди

Опубліковано - 30.08.2011 16:06 | Всі новини | Версія для друку

Гарант уважно стежить, як у Донецьку дітей виганяють зі шкіл
Гарант уважно стежить, як у Донецьку дітей виганяють зі шкіл
Президент України Віктор Янукович уважно стежить за ситуацією із закриттям шкіл.

Про це йдеться в листі прес-секретаря Президента Дарки Черпак на адресу Марії Олійник, яка представляла в судах інтереси батьків учнів україномовних шкіл, що закривалися в Донецькій області, – школи № 111 у Донецьку й макіївських шкіл №№ 3, 100 і 27.

Як повідомила Олійник, вона здзвонилася з Черпак і надіслала листа на її електронну адресу, в якому виклала проблему, пов`язану з незаконною ліквідацією навчальних закладів у Донецькій області, коли школи закриваються без обговорення з громадськістю цього питання, порушуючи Бюджетну декларацію, прийняту Кабінетом міністрів, і під тиском місцевої влади.

Олійник у своєму листі нагадала Черпак, що і до Ворошиловського районного суду Донецька, і до Донецького апеляційного адміністративного суду свої листи надсилали мери Макіївки (Олександр Мальцев) і Донецька (Олександр Лук'янченко) з проханням швидше винести ухвалу.

Сьогодні вона отримала від Черпак відповідь, у якій прес-секретар Президента заявила: «Щодо Вашого питання - Президент України уважно стежить за ситуацією із закриттям шкіл. Це стосується не лише вказаних Вами шкіл у Макіївці й Донецьку, але й шкіл по всій Україні».

Черпак підкреслила, що «Президент України є гарантом захисту конституційних прав громадян, у тому числі й дітей, та їхніх батьків».

При цьому прес-секретар зазначила, що все має вирішити суд, і глава держави не має права втручатися в цей судовий процес.

«Долю шкіл у Донецькій області вирішить суд. Батьки, які оспорюють рішення місцевої влади, публічно заявили, що мають намір оскаржити останнє рішення Донецького апеляційного адміністративного суду (рішення від 29 серпня про ліквідацію трьох макіївських шкіл – УНІАН). Пропоную дочекатися остаточного рішення судових органів», - сказано в листі Черпак.

«Згідно з Конституцією України, жодна гілка влади не може втручатися в роботу судів. Глава держави не допустить ніякого втручання ні місцевої, ні будь-якої іншої влади в роботу судових органів», - запевнила прес-секретар і зазначила, що «Президент неодноразово заявляв, що реорганізація роботи шкіл має проводитися лише після обговорення й рішення місцевої громади».

Коментуючи листа Черпак, Олійник підкреслила, що вже післязавтра, 1 вересня, діти повинні сісти за парти, але в Макіївці після вчорашнього рішення суду учнів сьогодні «прогнали зі шкіл, що закриваються, й не провели оголошену раніше перекличку». Так відбулося, незважаючи на те, що батьки своїми силами всі останні дні наводили порядок у школах, готували до відкриття класні кімнати, сподіваючись на справедливе, позитивне рішення суду, сказала Олійник.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.