Аратта - На головну

14 грудня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Студентка дала ляпаса Табачнику

Скандал 5049 переглядів

Опубліковано - 22.09.2011 12:18 | Всі новини | Версія для друку

Дар’я Степаненко чекає на Табачника
Дар’я Степаненко чекає на Табачника
Міліція затримала студентку Києво-Могилянської академії за те, що вона дала ляпаса квітами міністру освіти і науки Дмитру Табачнику.

Про це у своєму Facebook написав депутат Андрій Парубій.

"Щойно студентка Києво-Могилянки Дарія Степаненко дала ляпаса букетом квітів Табачнику прямо під час Саміту міністрів освіти СНД. Її затримали. Йду визволяти", - зазначив він.

За словами Парубія, студентку утримують за адресою: Цитадельна, 6.

За цією адресою знаходиться Кримінальна міліція у справах неповнолітніх Печерського району.

У міліції чекають на когось з її педагогів, щоб скласти адміністративний протокол.

Потім, за словами Парубія, дівчину мають відпустити.

Її вчинок трактують як "дрібне хуліганство".

Однак, пізніше студентка Києво-Могилянської академії Дар'я Степаненко, яка вдарила міністра освіти Дмитра Табачника квітами, станом на 11-30 звільнена з міліції.

Про це "Українській правді" повідомив депутат від НУНС Андрій Парубій.

За його словами, він став особистим поручителем Дар'ї, оскільки до цього моменту викладачі дівчини так і не доїхали до відділку.

Він додав, що адміністративного протоколу щодо дій Степаненко складено не було.


Звернення Дарини Степаненко

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.