Аратта - На головну

3 січня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відкритість влади. Азаров не пускає журналістів на засідання уряду

Влада 3694 перегляди

Опубліковано - 5.10.2011 11:31 | Всі новини | Версія для друку

Відкритість влади. Азаров не пускає журналістів на засідання уряду
Відкритість влади. Азаров не пускає журналістів на засідання уряду
У Кабінеті міністрів обмежили спілкування журналістів з членами уряду.

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Зазвичай перед засіданням Кабміну журналісти вільно могли перебувати в залі засідань уряду і спілкуватися з міністрами. Проте в середу охорона Кабміну обмежила представників ЗМІ, дозволивши їм працювати тільки в спеціально відведеному місці.

У свою чергу прес-секретар прем'єра Миколи Азарова Віталій Лук'яненко підкреслив, що не бачить у цій ситуації перешкоджання роботі журналістів.

"Я не думаю, що це якесь обмеження. Відповідно до закону порядок акредитації визначається органом, який проводить акредитацію, і порядок роботи. Ми запросили вас. Ми раді вас бачити на засіданні уряду. Спілкування з міністрами для вас доступне в інший час. В іншому місці, будь ласка, ніяких обмежень. Але тут проходить засідання уряду, на яке ви акредитовані", - сказав він.

При цьому Лук'яненко зупинився на одному з епізодів, коли охорона не пустила журналістку до міністра.

"Представник охорони запропонував журналістці спочатку дізнатися у міністра, чи готовий він давати інтерв'ю, а після цього працювати. Міністр відмовився спілкуватися, це його право. Тому говорити про перешкоджання роботи журналістів в цьому випадку абсолютно неправильно", - сказав він.

Як відомо, на початку вересня перший віце-прем'єр Андрій Клюєв дав доручення забезпечити комфортні умови роботи журналістів під час засідань уряду і організувати доступ ЗМІ до міністрів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.