Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гельсінський комітет з прав людини вважає справи проти Тимошенко політичними

За право людини 4633 перегляди

Опубліковано - 11.11.2011 14:21 | Всі новини | Версія для друку

Гельсінський комітет з прав людини вважає справи проти Тимошенко політичними
Гельсінський комітет з прав людини вважає справи проти Тимошенко політичними
Гельсінський комітет з прав людини дійшов висновку, що порушення нових кримінальних справ проти екс-премєрки Юлії Тимошенко є політично вмотивованим.

Про це йдеться у третій доповіді Гельсінського комітету, текст якого має "Українська правда".

У документі зазначається, що за умов, коли адміністрація президента перебуває під тиском щодо декриміналізації статей, за якими зокрема судили Тимошенко, бо вони використовуються для боротьби з колишніми урядовцями, відкриття нового розслідування та відновлення справ, які вже були закриті проти опозиційного політика, є "надзвичайною".

"Час подій, "вік" справ та попередня історія підтверджує сильні підозри щодо політичних мотивів цих розслідувань", - зазначається в доповіді.

Висновок є попереднім, бо базується на публічній інформації, доступній станом на час публікації.

Метою цієї доповіді є описання та аналіз нинішньої правової ситуації з екс-прем'єром Юлією Тимошенко станом на листопад 2011 року та порівняти це з зобов’язаннями України як підписанта європейської конвенції з прав людини.

У доповіді підкреслюється, що її метою не є визначення чи є Тимошенко винною, чи ні.

"Права людини однакові як для винної так і для невинної людини", - зазначено в доповіді.

Автором доповіді є Мікаель Лінгбо, який має багаторічний досвід як прокурор, керівник поліції та заступник голови Данської служби безпеки.

Він також працював для Європейського союзу та інших міжнародних організацій як головний радник в Албанії, політичний радник у Судані, експерт з верховенства права в Іраку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.