Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Таргани викликають рак

Охорона здоров`я 12358 переглядів

Опубліковано - 7.12.2006 21:59 | Всі новини | Версія для друку

Таргани викликають рак
Таргани викликають рак
Виявляється, ми не даремно ненавидимо тарганів. Наша нелюбов до цих огидних істот виникає від почуття самозбереження. Давно відомо, що ці комахи викликають алергію і астму. Японські вчені довели, що таргани викликають також рак.

Власне і раніше простежувався чіткий взаємозв'язок тарганів з онкологічними захворюваннями. Але, вважалося, що рак викликають тільки інсектициди. Особливо шкідливі аерозолі, якими доводиться дихати. А в дихлофосі міститься ДДВФ - речовина, що однозначно викликає рак. Дослідники з Медичного Університету префектури Кіото виявили, що таргани самі по собі можуть бути причиною онкологічних захворювань.

Давно відомо що таргани - переносять різні бактерії. Японські вчені стверджують, що бактерія Helicobacter pylori, що підвищує ризик захворюваності раком шлунка, розповсюджується з послідом тарганів.
Бактерія Helicobacter pylori
Бактерія Helicobacter pylori
На думку вчених, якщо у вас в будинку є таргани, то швидше усього ви інфіковані цією бактерією. Таких людей, як вважають фахівці, більше за половину населення земної кулі. Але, сама собою ця бактерія рак не викликає, вона просто збільшує можливість його виникнення. Так що, головний висновок японських вчених - таргани не тільки бридкі, але ще і жахливо шкідливі.

Але боротися з тарганами можна не тільки аерозолями. Фахівці дезінсектори стверджують, що головний метод боротьби з тарганами - відрізати їм шлях до води. Треба полагодити всі крани, на ніч насухо витирати раковину, а злив закривати пробкою (у ванну і унітаз таргани якщо і залізають, то тонуть). Квіти треба поливати тільки вранці і ретельно закривати відро для сміття. При дотриманні цих рекомендацій, імовірність того, що таргани будуть розмножуватися у вас вдома практично рівна нулю.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.