Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Викиди плазми на Сонці спричинили манітну бурю

Довкілля 10370 переглядів

Опубліковано - 28.12.2011 16:17 | Всі новини | Версія для друку

Викиди плазми на Сонці спричинили манітну бурю
Викиди плазми на Сонці спричинили манітну бурю
Викиди плазми, які сталися на Сонці у понеділок, 26 грудня, сьогодні у середині дня досягнуть Землі і можуть викликати магнітну бурю.

Про це повідомляє центр прогнозу космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США (NOAA).

У Відомстві також зазначають, що вже у п'ятницю геомагнітна активність повернеться до норми.

"Геомагнітна обстановка протягом наступних трьох днів буде перебувати на рівні від спокійної до активної, можливі слабкі магнітні бурі невеликої тривалості 28-29 грудня. У п'ятницю, 30 грудня, геомагнітна активність в міру ослаблення впливу викидів спаде до спокійного рівня", - сказано в повідомленні NOAA.

У понеділок на Сонці сталася серія із чотирьох корональних викидів, які, згідно з прогнозами досягнуть Землі у середу, приблизно з 13:00 мск (15:00 за Києвом) до півночі (2:00 за києвом).

Корональні викиди плазми - іонізованого газу - один із проявів сонячної активності. Заряджені частинки викиду, досягають Землі і "вдаряють" у її магнітосферу, викликаючи геомагнітні збурення, магнітні бурі.

Нагадаємо, що у червні цього року британські вчені попередили про те, що найближчим часом на Землі станеться найсильніша за останні 150 років магнітна буря, викликана масштабними спалахами на Сонці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.