Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європерспектива. Яка Україна може розраховувати на євроінтеграцію?

Політика 5791 перегляд

Опубліковано - 26.01.2012 12:12 | Всі новини | Версія для друку

Європерспектива. Яка Україна може розраховувати на євроінтеграцію?
Європерспектива. Яка Україна може розраховувати на євроінтеграцію?
Доки в Україні не дотримуються європейських стандартів із прав людини, угода про асоціацію з ЄС парафована не буде.

Це констатували учасники Євроатлантичного форуму «Україна та ЄС на порозі нової угоди про асоціацію». Тим часом представники українського МЗС говорять, що саме угода буде стимулом для реформ, яких потребує Україна на шляху євроінтеграції.

Над текстом угоди про асоціацію працювало близько 400 осіб протягом майже чотирьох років: нема жодної сфери життя суспільства, які б вона не охоплювала – це угода про все, зауважує заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін. Він називає парафування і підписання угоди про асоціацію хорошим стимулом для України проводити євроінтеграційні реформи.

«Угода – це фактично рамка для реформ, – зазначає він.– Зараз ми почнемо після парафування підготовку до підписання, потім почнеться ратифікація. Але головний виклик – це, звичайно, реалізація майбутньої угоди».

Його оптимізму не розділяє Ніко Ланге, керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Європа зацікавлена підписати угоду, але тільки якщо Україна підтвердить готовність підтримувати європейські цінності. Він нагадує про справу Юлії Тимошенко і додає: «У мене було таке враження, що з українського боку думали, що Україна така важлива, така цікава для Євросоюзу, що той буде говорити про цінності, але угоду все одно підпише. Ми побачили зараз трохи інший результат».

Україна на роздоріжжі

З боку Євросоюзу участь у форумі «Україна та ЄС на порозі нової угоди про асоціацію» є спробою зрозуміти, чи готова Україна до практичної реалізації зобов’язань, які покладає на неї угода про асоціацію, пояснив на відкритті заходу Фрідберт Пфлюгер, виконавчий директор Європейського центру енерго- та ресурсозбереження.

«Україна сьогодні стоїть на роздоріжжі, – говорить він. – І вона повинна вирішити, чого хоче: або ізолювати себе, залишаючись у «сірій зоні»: трохи російська, трохи європейська, або усвідомити і прояснити свою позицію в баченні власного майбутнього».

Форум триватиме два дні, протягом яких представники обох сторін обговорюватимуть перспективи української євроінтеграції. За словами учасників заходу, це набуває особливої актуальності у світлі грудневого саміту, під час якого не підтвердилось сподівання України парафувати угоду про асоціацію.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.