Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Захисник Тимошенко вважає, що Янукович перешкоджає іноземним лікарям надати допомогу хворій ув’язненій

Пістолетне право 4396 переглядів

Опубліковано - 9.02.2012 17:32 | Всі новини | Версія для друку

Захисник Тимошенко вважає, що Янукович перешкоджає іноземним лікарям надати допомогу хворій ув’язненій
Захисник Тимошенко вважає, що Янукович перешкоджає іноземним лікарям надати допомогу хворій ув’язненій
На сьогоднішній день Президент Віктор Янукович робить все для того, щоб не виконати свою обіцянку і не дати можливість іноземним лікарям провести незалежне обстеження Юлії Тимошенко.

Про це журналістам повідомив захисник лідера опозиції, народний депутат Сергій Власенко, повідомила прес-служба «Батьківщини».

За інформацією Власенка, вчора відбулася зустріч представників іноземних посольств з керівництвом МОЗ, на якій представники Міністерства продовжували наполягати на тому, що це повинна бути якась змішана комісія.

«Я ще раз наполягаю, що позиція Юлії Тимошенко полягає в тому, що вона не довіряє лікарям МОЗ, які протягом 6 місяців її обстежували і говорили, що вона здорова, незважаючи на те, що ми і суд проводили в камері, і доставити її не могли в суд, бо вона не встає», - зазначив Власенко.

За словами захисника, стан здоров’я лідера опозиції не покращується. Більше того, вона в п’ятницю, понеділок і вівторок зверталася з письмовими заявами про те, щоб їй надали знеболююче, яке їй перестали надавати.

Власенко також наголосив, що впродовж 10 днів Юлія Тимошенко вже тричі письмово зверталася до керівництва Качанівської колонії, аби до неї допустили професора Поліщука – лікаря, якому вона довіряє.

«Протягом 15-ти або 20 днів її не оглядають комісії або працівники пенітенціарної системи, вона продовжує лежати в ліжку, але при цьому вони регулярно, кожен день, дають довідки, що вона може приймати участь в ознайомленні з матеріалами справи, в слідчих діях, будь-чому. Все це свідчить, що, незважаючи на достатньо жорстку реакцію європейської, світової спільноти, влада нехтує всіма можливими нормами права, моралі тощо і робить все, аби повторити те, що відбувалося в Печерському суді у Кірєєва», - резюмував захисник Юлії Тимошенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.