Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Результати євроінтеграції від уряду Януковича

Світ навколо нас 4459 переглядів

Опубліковано - 2.03.2012 14:26 | Всі новини | Версія для друку

Результати євроінтеграції від уряду Януковича
Результати євроінтеграції від уряду Януковича
Зважаючи на політику Києва, у ЄС Україну все більше вважають неприємністю, а не цінним активом.

Про це у своїй статті для The Brookings Institution написав екс-посол США в Україні Стівен Пайфер

«ЄС наразі має багато проблем. Для тих держав-членів, які скептично ставляться до України, демократичний регрес країни дає зручні підстави утримувати ЄС від поглиблення відносин. Проблематичним тепер проводити таку інтеграцію стає і для таких країн, як Польща, Литва і Швеція, які минулому виступали за Україну в ЄС», - зазначає Пайфер.

За словами екс-посла США, при обговоренні зовнішньополітичної ситуації в Україні, високопосадовці у Києві визнають, що цього року вони зіткнулися зі складною зовнішньополітичною ситуацією.

«Вони скаржаться, що Захід ігнорує стратегічну важливість України, і дозволяє їй сповзти назад до сфери впливу Росії. Таке твердження цікаве з трьох причин. По-перше, воно передбачає, що Київ вважає, що Захід і ЄС, зокрема, повинні ігнорувати проблеми демократії в останні два роки. Але для ЄС і США демократичні цінності важливі і вони не дадуть Януковичу так просто відбутися. По-друге, мається на увазі, що Україна повинна мати більше значення для Європи, ніж Європа хвилює Україну. Насправді, враховуючи політику Києва, у колах ЄС все більше вважають Україну неприємністю, а не активом. По-третє, видається, що твердження має на увазі, що Україна більше об’єкт зовнішньої політики інших, ніж суб’єкт, який сам формує свою долю. І все ж українське майбутнє місце безпосередньо визначатимуть її вибір, політика і дії», - додає Пайфер.

Дипломат зазначає, що геополітична гра Януковича заснована на прорахунках щодо глибини інтересу Заходу до України та його готовності йти на компроміс у питаннях демократії.

«Янукович та інші українські чиновники настільки переоцінюють стратегічне значення України для ЄС, що в майбутньому будуть займатися внутрішніми питаннями та здійснюватимуть все, що заважає подальшому розширенню», - пише він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.