Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Америці пропоноють боротися з українскими хакерами інвестиціями, а не в’язницями

Технології 7195 переглядів

Опубліковано - 16.03.2012 13:48 | Всі новини | Версія для друку

У Америці пропоноють боротися з українскими хакерами інвестиціями, а не в’язницями
У Америці пропоноють боротися з українскими хакерами інвестиціями, а не в’язницями
Популярний американський журнал Computerworld присвятив Україні величезну статтю, в якій автор називає нашу країну “раєм для хакерів”.

Автор Тейлор Армердінг також акцентує, що українські кіберзлочинці добре відомі в світі і становлять неабияку загрозу для багатьох країн.

За словами Армердінга, найбільшою помилкою нещодавно заарештованих членів хакерської групи LulzSec стало те, що вони займалися злочинною діяльністю на території США і країн Європи.

Водночас, в Україні, пише Армердінг, їм би не довелося боятися за свою свободу.

Він наводить приклад, коли заарештовані в 2010 році українські хакери за допомогою хробака Conficker вкрали 72 млн доларів з банківських рахунків в США.

"За океаном зловмисникам загрожує до 6 років ув’язнення, але в Україні їх випустили через кілька місяців, а слідство у справі триває й досі", - зазначає Армердінг.

Він пояснює таке роздолля для хакерів відсутністю законодавства та сучасних правозастосовних практик при боротьбі з кіберзлочинністю.

Однак, на думку незалежних експертів, проблема набагато глибша і небезпечніша.

За словами цитованого в статті колишнього співробітника Washington Post і автора блога KrebsonSecurity.com Брайана Кребса, єдине, що заважає результативній боротьбі з кіберзлочинністю - відсутність дієздатної правоохоронної системи.

Автор статті також наголошує, що головною проблемою України є бідність, тому інвестиції в економіку, ймовірно, виявляться більш ефективними, ніж спроби кримінального переслідування хакерів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.