Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Facebook з’явилася можливість висловлювати антипатію

Технології 7339 переглядів

Опубліковано - 29.03.2012 04:26 | Всі новини | Версія для друку

Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Користувачі Facebook тепер можуть додавати не тільки «друзів», але й «ворогів». І ділитися своїми антипатіями з іншими.

Користувачі Facebook отримали можливість заводити в соціальній мережі не лише "друзів", а й "ворогів". Зарахувати до них можна не тільки людей, а й будь-яку компанію, місце, фільм чи інтерес.

Інструмент не входить до стандартного функціоналу соцмережі – для цього потрібно встановити додаток EnemyGraph. Він дозволяє не тільки відмічати "ворогів", а й ділитися своїми антипатіями з іншими.

Додаток створили два студенти техаського університету в Далласі під керівництвом професора Діна Террі. До найбільш поширених "анлайків" з моменту запуску увійшли, зокрема, баптистська церква, телеканал Fox News і браузер Internet Explorer.

"Мене завжди вражало насадження загальної культури люб’язності. Ми хотіли дати людям можливість висловити також свою незгоду. Ми використовуємо слово "ворог" приблизно за такою ж схемою, як Facebook використовує слово "друг", - розповів Дін Террі.

Він наголосив, що додаток носить не тільки філософський характер. Адже інформація про те, що дратує користувачів, може розповісти багато нового дослідникам і маркетологам, які тривалий час ґрунтувалися тільки на інтересах людей.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.