Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Щоб догодити Москві. В Україні можуть ввести потрійні стандарти на товари і послуги

Зона економічного дива 17034 перегляди

Опубліковано - 30.03.2012 11:19 | Всі новини | Версія для друку

Щоб догодити Москві. В Україні можуть ввести потрійні стандарти на товари і послуги
Щоб догодити Москві. В Україні можуть ввести потрійні стандарти на товари і послуги
Україна перегляне умови, при яких стане можливим приєднання до технічних регламентів Митного союзу, а також подасть заявку про включення українських сертифікаційних центрів в єдиний реєстр органів з сертифікації та випробувальних лабораторій (центрів) МС.

Такими стали результати консультацій з питання усунення технічних бар’єрів в торгівлі між Мінекономіки України та країнами-членами МС, пише "Комерсант-Україна".

Як розповів перший заступник голови ДП "Укрметртестстандарт" Віктор Ример, перейшовши на стандарти МС, український бізнес буде постачати до Євросоюзу продукцію, сертифіковану за нормами ЄС, у країни МС - за їх нормам, а на внутрішній ринок - за українськими техстандартам.

Президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Володимир Щелкунов, який брав участь в обговоренні перспектив такої адаптації, вважає, що потрібно знайти ті стандарти, які одночасно відповідають вимогам і ЄС, і МС.

За оцінкою президента "Украгрохімхолдинг" Сергія Лисковского, найбільш оптимальним буде варіант, коли до норм МС будуть адаптовані лише техстандарти на продукцію, яка традиційно постачається в країни МС, але не експортується в ЄС.

Остаточно визначитися з умовами свого приєднання до техрегламенту МС Мінекономіки має протягом місяця - такий термін встановлений для подання проекту відповідної "дорожньої карти" на розгляд Євразійської економічної комісії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Зона економічного дива»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.