Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сотні тисяч комп’ютерів Apple Mac вже заражені трояном

Технології 7376 переглядів

Опубліковано - 6.04.2012 13:41 | Всі новини | Версія для друку

Сотні тисяч комп’ютерів Apple Mac вже заражені трояном
Сотні тисяч комп’ютерів Apple Mac вже заражені трояном
Більше 500 тисяч комп’ютерів Apple на базі операційної системи Mac OS X були заражені троянською програмою BackDoor.Flashback.39.

Про це повідомив російський виробник антивірусного програмного забезпечення Dr.Web.

Трохи пізніше аналітик компанії Іван Сорокін у своєму мікроблозі оцінив кількість заражених машин у 600 тисяч і більше.

Більше половини постраждалих комп’ютерів знаходяться в США. З них 274 розташовані в Купертіно, де базується кілька великих IT-компаній, в тому числі Apple.

Троян використовує вразливість Java. Зараження комп’ютера відбувається під час відвідування сайту з Java-скриптом, який завантажує в браузер Java-аплет зі шкідливим кодом. Список таких ресурсів наводиться у блозі Dr.Web. Деякі користувачі форуму Apple також підозрюють у розповсюдженні трояна сайт виробника модемів і роутерів D-Link.

Після установки програма звертається за інструкціями на віддалений сервер. Експерт з комп’ютерної безпеки Брайан Кребс стверджує, що BackDoor.Flashback.39 викрадає логіни і паролі, однак Сорокін вважає, що її основне призначення - маніпуляції з пошуковим трафіком.

3 квітня Apple випустила оновлену програму захисту, але користувачі, які не встановили її залишаються уразливими.

Ars Technica зазначає, що розробник Java Oracle закрив аналогічну вразливість Java на Linux і Windows в середині лютого.

Троян BackDoor.Flashback.39 відомий в різних варіантах щонайменше з 2011 року. Ранні модифікації програми вимагали від користувача ввести адміністраторський пароль. Якщо вимога не виконувалася, зараження не відбувалося. Пізніші модифікації інфікують комп’ютер без введення пароля.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.