Аратта - На головну

15 березня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Великобританія сформулювала, в якому випадку її уряд підпише Угоду про асоціацію Україна-ЄС

Світ навколо нас 4984 перегляди

Опубліковано - 25.04.2012 14:47 | Всі новини | Версія для друку

Великобританія сформулювала, в якому випадку її уряд підпише Угоду про асоціацію Україна-ЄС
Великобританія сформулювала, в якому випадку її уряд підпише Угоду про асоціацію Україна-ЄС
Поступ у питанні підписання й ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною малоймовірний, поки лідери опозиції залишаються у в’язниці та не можуть вільно здійснювати політичну діяльність.

Про це повідомило Посольство Великобританії в Україні.

У повідомленні йдеться, що Посольство Великої Британії в Україні було здивоване повідомленнями в українських медіа, згідно з якими Іван Роджерс, радник британського Прем’єр-міністра Девіда Камерона з питань Європи та глобального розвитку, «висловив надію, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде підписана до кінця поточного року», під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком. Ця інформація не відповідає дійсності. На цій зустрічі пан Роджерс підкреслив, що Велика Британія послідовно заявляла, що Угода про асоціацію та Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (УГВЗВТ) не будуть підписані та ратифіковані, поки зневолені внаслідок недосконалих судових процесів лідери опозиційних сил не будуть звільнені з-за ґрат і не матимуть можливості вільно брати участь у політичному житті України.

«Велика Британія активно підтримує євроінтеграційні прагнення України. Ми вітаємо парафування 30 березня 2012 року Угоди про асоціацію, а також першої й останньої сторінки УГВЗВТ, що засвідчило задоволеність обох сторін текстом угод. Водночас, Велика Британія неодноразово заявляла, що підписання й ратифікація навряд чи відбудуться, поки Україна не продемонструє своєї відданості демократичним реформам, зокрема, у сфері захисту прав людини та утвердження верховенства права», - зазначили у посольстві.

Як повідомлялялося раніше, 30 березня у Брюсселі відбулося часткове парафування Угоди про асоціацію з ЄС. Водночас, експерти вважають, що ратифікація Угоди відбудеться не раніше 2015 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.