Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі прямо кажуть: торгівельні війни з Україною триватимуть

Світ навколо нас 4674 перегляди

Опубліковано - 14.05.2012 15:51 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі прямо кажуть: торгівельні війни з Україною триватимуть
У Кремлі прямо кажуть: торгівельні війни з Україною триватимуть
Росія не може відмовитися від антидемпінгових заходів у рамках зони вільної торгівлі СНД відносно України.

Про це голова комітету Держдуми Росії у справах СНД і зв’язках із співвітчизниками Леонід Слуцький сказав кореспонденту УНІАН у Москві.

«Якщо говорити про зону вільної торгівлі, то в березні планувалася синхронна ратифікація в Держдумі і Верховній Раді, але досі це досьє (законопроект) не передане у ВР. Чому? Не влаштовують антидемпінгові заходи, а ми без них не можемо», - сказав Слуцький.

«Уявіть собі, що завтра Україна підпише таку зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, і тоді залізні контейнери, свинина, яловичина не найкращої якості українського виробництва хлинуть на наш ринок. Ми зобов’язані тут мати можливість запровадження санкцій», - додав він.

За словами Слуцького, коли йдеться про Росію і Україну, це одна ситуація, але коли йдеться про те, що таких зон вільної торгівлі буде кілька, це інше питання.

За його словами, товари, які виробляються в Україні і Євросоюзі, дещо різної якості, і на «цей випадок ми страхуємося суто теоретично».

Слуцький зазначив, що якщо подивитися на досвід Азіатсько-Тихоокеанського регіону, де де-факто створена найбільша на планеті зона вільної торгівлі, там скрізь передбачена можливість введення антидемпінгових заходів, які ще не застосовувалися.

«Я розумію всі емоції і Банкової, і Кабміну, але думаю, ми прийдемо до спільного знаменника. Адже, м’яко кажучи, це не центральний пункт договору про зону вільної торгівлі. Сподіваюся, що це досьє найближчим часом буде передано у ВР і ратифіковане. ЗСТ однаково потрібна Україні і Росії», - сказав Слуцький.

Довідка. 18 жовтня 2011 року в Санкт-Петербурзі прем’єр-міністри країн СНД підписали угоду про створення зони вільної торгівлі. Договір підписали Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Молдова і Киргизстан. Договір не підписали Азербайджан, Туркменістан і Узбекистан. Разом з тим, було заявлено, що ці країни планують приєднатися до нього.

Документ має набути чинності після закінчення 30 днів з дати отримання депозитарієм третього повідомлення про виконання сторонами, що підписали його, внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття його чинності.

Проте в України з’явилися зауваження до угоди, які полягають у нерівності умов, що стосуються введення торгових обмежень країнами Митного союзу та іншими членами СНД.

Верховна Рада досі не ратифікувала цю угоду.

2 квітня 2012 року тодішній Президент Росії Дмітрій Медвєдєв підписав закон про ратифікацію угоди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.