Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міллер натякнув, що економія газу закінчиться для України судом

Газоват 5586 переглядів

Опубліковано - 30.06.2012 14:27 | Всі новини | Версія для друку

Міллер натякнув, що економія газу закінчиться для України судом
Міллер натякнув, що економія газу закінчиться для України судом
«Газпром» не виключає позову до України у разі недобору газу, передбаченого контрактом.

Про це глава «Газпрому» Олексій Міллер сказав на прес-конференції в Москві після річних зборів акціонерів компанії, відповідаючи на запитання власного кореспондента УНІАН у РФ.

«Безперечно, ми дуже уважно ставимося до юридичних аспектів виконання нашого контракту. Без сумніву, документи, які ми на сьогодні маємо, у разі, якщо не буде виконаний мінімальний обсяг закупівлі нашого російського газу можуть лягти в основу нашого позову до української сторони», - сказав він. При цьому він закликав вирішувати проблеми по мірі надходження.

За його словами, в юридичній площині ця проблема може наступити тільки за підсумками 2012 року.

«Щодо минулого року Україна всі свої зобов’язання з відбору газу з урахуванням принципу «бери або плати» виконала. Заяви нашими українськими колегами про те, що вони скоротять обсяги закупівлі нашого газу прозвучали, але я думаю, що треба розглядати проблеми по мірі надходження», - сказав О.Міллер.

«У будь-якому разі умова «бери або плати» обрахується на річні контрактні кількості, і подивимося скільки Україна реально газу візьме. Підкреслюю, що Україна зобов’язана взяти газу стільки, щоб узимку не було проблем. Вона зобов’язана закачати газ у підземні сховища, щоб не було ніяких перебоїв і з транзитом, і з постачанням споживачам України», - сказав він.

При цьому він знову заявив, що ніяких домовленостей з Україною про зниження обсягу закупівлі не досягнуто.

Як повідомлялося раніше, за даними Держстату, Україна в січні-березні 2012 року скоротила імпорт газу з Російської Федерації в 2,1 рази, порівняно з аналогічним періодом 2011 року, до 8,547 млрд куб. м. У грошовому виразі в січні-березні ц.р. Україна скоротила імпорт газу з Російської Федерації на 24,2%, порівняно з аналогічним періодом 2011 року, до 3,573 млрд дол.

За даними Держстату, в І кварталі 2012 року Україна імпортувала природний газ тільки з Російської Федерації.

Нагадаємо, українська сторона неодноразово заявляла про намір скоротити закупівлю газу в РФ цього року до 27 млрд куб. м з передбачених контрактом 52 млрд куб. м.

31 травня голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер заявив, що недостатній темп закачування газу в українські сховища ставить під загрозу стабільне забезпечення Європи газом наступної зими.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.