Аратта - На головну

23 червня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Конгресі США обговорюють санкції проти українських чиновників

Світ навколо нас 4907 переглядів

Опубліковано - 18.07.2012 12:41 | Всі новини | Версія для друку

У Конгресі США обговорюють санкції проти українських чиновників
У Конгресі США обговорюють санкції проти українських чиновників
У Конгресі США у вівторок презентували текст резолюції, в якій пропонується ввести санкції проти українських чиновників, причетних до порушення прав людини.

Автором резолюції є конгресмен-республіканець Крістофер Сміт, який також є членом американської Гельсінської спілки.

Щоб підкреслити серйозність занепокоєння регресом української демократії, резолюція закликає до відмови у видачі американських віз українським посадовцям, причетним до серйозних порушень прав людини, антидемократичних дій, таких як фальсифікації на виборах або корупція.

Відмова у видачі віз має стосуватися і посадовців, які причетні до вибіркового правосуддя та переслідуванні політичних опонентів, сказано у прес-релізі розміщеному на сайті Конгресу.

"Під керівництвом президента Віктора Януковича в Україні спостерігається відкат у демократичному розвитку", - сказав Сміт.

"Ця резолюція вказує на заходи, які має вжити український уряд відповідно до зобов’язань взятих перед ОБСЄ, щоб запобігти відкату", - додав він.

Як відомо, у резолюції Сміт також закликає український уряд припинити вибіркове правосуддя, звільнити Юлію Тимошенко і інших колишніх посадовців від опозиції.

Раніше в травні 2012 року сенатор США Джеймс Інхоф також запропонував проект резолюції, який включає заборону в’їзду українським посадовцям, в тому числі президенту Віктору Януковичу, генпрокурора Віктору Пшонці та іншим, причетним до вибіркового правосуддя.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.