Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нарешті. Кабмін схвалив проект будівництва терміналу зрідженого газу в Україні

Газоват 5075 переглядів

Опубліковано - 8.08.2012 17:01 | Всі новини | Версія для друку

Нарешті. Кабмін схвалив проект будівництва терміналу зрідженого газу в Україні
Нарешті. Кабмін схвалив проект будівництва терміналу зрідженого газу в Україні
Уряд дав «зелене світло» ще одній можливості зменшити газову залежність від Росії, затвердивши документацію з будівництва LNG-терміналу під Одесою.

Кабінет міністрів України на засіданні 8 серпня затвердив техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва під Одесою терміналу з прийому зрідженого природного газу (LNG-термінал).

«Так, ми все затвердили», — повідомив після засідання уряду міністр енергетики Юрій Бойко.

У свою чергу, глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів уточнив, що документи затверджені без внесення будь-яких змін. «Кабмін без зауважень затвердив проект постанови про ТЕО нацпроекту LNG-термінал. Тобто, затверджені всі економічні показники, план-графік і організаційна модель», — сказав він.

Як повідомлялося раніше, проект буде фінансуватися за рахунок залучення приватних інвестицій, частка держави складе 25% +1 акція. Вартість безпосередньо будівництва заводу складе 846 млн євро, як і заявлялося раніше. Разом з тим, загальна сума необхідних коштів складе 969 млн євро, тому що ще у проекті ТЕО не враховувалися кошти на будівництво газопроводів для підключення до ГТС.

Запуск терміналу відбудеться в 2016 році, перший повний рік роботи — 2018-й. Після завершення будівництва терміналу Україна зможе отримувати до 10 млрд куб. м зрідженого газу на рік.

Таким чином Україна розраховує, що завдяки будівництву терміналу скрапленого газу скоротиться імпорт і споживання російського газу. З самого початку термінал був розрахований на прийом азербайджанського палива. Крім того, скраплений газ може постачатися з Туреччини, Катару або інших країн
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.