Аратта - На головну

16 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Якщо в Житомирі до вас спізнився лікар, - знайте, - він на передвиборчому «чосі» Литвина

Вибори-2012 Регіон: Житомирська область 15810 переглядів

Опубліковано - 29.09.2012 00:27 | Всі новини | Версія для друку

Якщо в Житомирі до вас спізнився лікар, - знайте, - він на передвиборчому «чосі» Литвина
Якщо в Житомирі до вас спізнився лікар, - знайте, - він на передвиборчому «чосі» Литвина
На Житомирщині відновлене кріпацтво. Кріпаками стали лікарі. Вони задарма обслуговують гастролі київського гостя.

Отаке повідомлення прийшло на пошту «Майдану». Оприлюднюємо без купюр.

Протягом останніх двох місяців лікарів житомирської обласної лікарні (кардіологів, травматологів, анестезіологів) заставляють безкоштовно у свій вихідний день їздити на супровід голови верховної Ради України Литвина В.М.

Поїздки організовує Головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф С.О.Афонічкін з відома начальника УОЗ Житомирської ОДА Торбаса О.М. Виїзд здійснюється реанемобілем «Рено». Виїзджає бригада у складі: анестезіолога, кардіолога, травматолога , фельдшера та водія. Деякі лікарі їздили 7-8 разів і не отримали за ці поїздки ні копійки. Супровід відбувається з 08-00 та до 22-00. Були випадки, коли Литвин В.М. гуляв у ресторані, а лікарі сиділи у машині під рестораном по декілька годин допізна. Додому повертались пізно вночі, а на наступний день йшли на роботу. Керівництво погрожує звільненням, якщо відмовишся від поїздки. За останні 2 місяці Литвин В.М. приїжджав близько 40 разів.

З 09.09.12 р. поїздки відбуваються кожен день. Все вищеперераховане є відвертим використанням адміністративного ресурсу та розтратою державних коштів. Просимо оприлюднити інформацію та допомогти лікарям не бути заручниками у передвиборчій агітації Литвина В.М.

У супроводі приймає участь спецпідрозділ «Беркут» , «Альфа», ДАІ, МНС, СБУ та інші. Задіяно близько 100 чоловік. У колоні близько 10 машин.

Всі ці люди їздять за Литвином В.М. з ранку до вечора по селам Червоноармійського, Н.Волинського, Баранівського та Ємільчинського районів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.