Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Руїну подолано». ПроФФесіонали «вішають агітлокшину» про стабілізацію та економічне зростання

Економіка 5065 переглядів

Опубліковано - 8.10.2012 15:28 | Всі новини | Версія для друку

«Руїну подолано». ПроФФесіонали «вішають агітлокшину» про стабілізацію та економічне зростання
«Руїну подолано». ПроФФесіонали «вішають агітлокшину» про стабілізацію та економічне зростання
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогноз зростання ВВП країни за підсумками поточного року до мізерних 0,5% У 2013 році, за даними агентства, буде слабке зростання на рівні 3,1%.

Як заявили в агентстві, світові макроекономічні тенденції значно впливають на темпи зростання кредитування в країні, поряд з окремими адміністративними рішеннями Нацбанку України, які більшою мірою носять тактичний, короткостроковий характер, пише "УНІАН".

"Сповільнення зростання економіки, що ми зараз спостерігаємо в ряді країн єврозони і регіону СНД, у тому числі і в Україні, - так Fitch прогнозує зниження зростання ВВП в Україні з 5,2% в 2011 році до 0,5% в 2012 році і тільки помірне зростання в 3,1% в 2013 році - як правило, має аналогічний ефект на темпи кредитування. Таким чином, слід враховувати обидва фактори ", - пояснили в Fitch.

Нагадаємо, в травні поточного року агентство вже погіршувало прогноз зростання ВВП України в 2012 році до 1,6% з 4%.

Раніше повідомлялося, що, за даними Держстату, зростання ВВП України в I кварталі 2012 року проти аналогічного періоду 2011 року склало 2%, в II кварталі - 3%. За підсумками ж 8 місяців ріст економіки впав до 1,5%.

Державний бюджет України на 2012 рік розрахований, виходячи з урядового прогнозу зростання ВВП на рівні 3,9%, інфляції - на рівні 7,9%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.