Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко вважає, що парламент порушив конституційні права громадян

Влада 8055 переглядів

Опубліковано - 9.01.2007 17:41 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко вважає, що парламент порушив конституційні права громадян
Президент Ющенко вважає, що парламент порушив конституційні права громадян
Президент Віктор Ющенко вважає, що подолання Верховною Радою вето Президента на Закон “Про внесення змін до Земельного кодексу України” обмежує конституційні права громадян на вільне розпоряджання своєю власністю.

Про це заявив Глава Секретаріату Президента Віктор Балога, повідомляє прес-служба Глави держави.

Він повідомив, що згідно Конституції Глава держави підпише прийнятий Верховною Радою Закон. Втім, за словами В. Балоги, Президент закликає парламент за рік чинності мораторію створити всі умови для запровадження легального ринку землі. «Позиція Президента залишається незмінною – протягом року в Україні має бути створено прозорий земельний ринок», – наголосив В. Балога.

Глава Секретаріату також нагадав, що згідно окремого пункту Універсалу національної єдності, підписаного лідерами парламентських сил, повноцінний ринок землі у державі має бути сформовано не пізніше 1 січня 2008 року. Для цього, за словами В. Балоги, депутати Верховної Ради мають невідкладно прийняти Закони про державний кадастр та про ринок земель. «Якщо ці рішення буде загальмовано, то такі дії не можна буде розцінювати інакше, як спробу приховати від селян реальну власність землі та зберегти режим непрозорості при розподілі земельних ресурсів», – наголосив В. Балога.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.