Аратта - На головну

15 червня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Обама узгоджує позицію щодо України

Світ навколо нас 4756 переглядів

Опубліковано - 12.11.2012 12:28 | Всі новини | Версія для друку

Президент Обама узгоджує позицію щодо України
Президент Обама узгоджує позицію щодо України
Новообраний президент США Барак Обама в телефонній розмові привітав президента Польщі Броніслава Коморовського з Днем Незалежності країни.

Про це в коментарі телеканалу tvn24 повідомила прес-секретар президента РП Йоанна Тшаска-Вєчорек.

За її словами, Обама і Коморовський, серед іншого, підняли і питання європейських перспектив України після парламентських виборів.

«Президенти говорили також про військове співробітництво, економічне співробітництво та про нинішню ситуацію в Україні після виборів», — зазначила Тшаска-Вєчорек.

Те, що темою розмови президентів США і Польщі була «перспектива зближення України із Заходом після парламентських виборів", підтвердив і міністр канцелярії президента Польщі Яромир Соколовський у коментарі польському інформагентству РАР.

Як повідомлялося раніше, напередодні Коморовського з днем незалежності Польщі привітав також і Президент України Віктор Янукович. По телефону він серед іншого зазначив, що республіка є для нашої держави "незмінним другом і послідовним прихильником європейської інтеграції України», а також висловив переконання, що Польща допоможе Україні «досягти істотного просування у зближенні з ЄС».

Ще раніше, 4 та 6 листопада, Коморовський і Янукович поспілкувались по телефону в зв’язку із завершенням парламентських виборів.

Під час розмови Президент Польщі «висловив стурбованість з приводу затягування оголошення результатів виборів, а також з приводу численних сигналів про серйозні порушення під час підрахунку голосів у одномандатних виборчих округах». Пізніше Коморовський зізнався, що «підбурював» Януковича здійснити перевибори в проблемних округах
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.