Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


З введенням нового КПК рівень захищеності громадян істотно знизився

За право людини 5420 переглядів

Опубліковано - 20.12.2012 16:17 | Всі новини | Версія для друку

З введенням нового КПК рівень захищеності громадян істотно знизився
З введенням нового КПК рівень захищеності громадян істотно знизився
Правоохоронні та судові органи виявилися не готові до запровадження нового КПК і як наслідок з 20 листопада суттєво погіршилася ситуація.

Про це у коментарі "Українській правді" повідомила юрист Валентина Теличенко.

"До реєстру вноситься в десятки, а в окремих регіонах в сотні разів більше проваджень, ніж їх доходить до суду за відповідний період. Роботу слідчих органів фактично заблоковано", - сказала вона.

За словами Теличенко, в судах також не створено режиму роботи, який би відповідав процесуальним термінам нового КПК.

"Як наслідок утворилися додаткові інструменти впливу на суддів - тепер нечемних суддів можна лякати ще й тим, що їм прийдеться що вихідних виходити на роботу або в якості слідчого судді розглянути подання прокурора", - заявила юрист.

На її думку, автори нового КПК навряд чи усвідомлювали як практично можна буде реалізувати ту чи іншу норма, яку вони зафіксували у новому кримінальному законі.

"Вирішальним критерієм вимірювання ефективності роботи кримінального закону є рівень захищеності від злочину пересічного громадянина. З впевненістю можу стверджувати, що з запровадженням нового КПК рівень захищеності істотно знизився", - підсумувала Теличенко.

Водночас радник Президента, керівник головного управління АП з питань судоустрою Андрій Портнов заявив, що Адміністрація Президента вважає КПК найбільш успішним документом у сфері кримінального провадження в Україні.

"Ми вважаємо, що КПК працює в повному обсязі і є найбільш успішним документом у сфері кримінального провадження в Україні", - цитують його "Українські новини".

Портнов заявив, що новий КПК діятиме, незважаючи на критику опонентів, повідомляє прес-служба Президента.

"Хочемо заспокоїти наших опонентів: зупинки, призупинення або перенесення у часі Кримінального процесуального кодексу не буде", - сказав він.

Портнов назвав умисними спроби дискредитувати новий КПК – зокрема, невиправданою інформацію про обов’язкове носіння з собою паспорта і проведення обшуку без санкції суду.

За словами Портнова, часто критикують такі норми КПК, яких у ньому немає.

Як відомо, новий КПК набув чинності 20 листопада.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.