Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ГПУ “не вбачила” ознак викрадення російського опозиціонера

Скандал 5075 переглядів

Опубліковано - 10.01.2013 16:58 | Всі новини | Версія для друку

ГПУ “не вбачила” ознак викрадення російського опозиціонера
ГПУ “не вбачила” ознак викрадення російського опозиціонера
Українські і російські спецслужби не мають стосунку до зникнення російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва в Києві в жовтні 2012 року, стверджують у Генпрокуратурі України.

"З цього приводу проводилась перевірка, були зареєстровані відповідні звернення. Якихось даних про причетність працівників спецслужб та правоохоронних органів до цього не встановлено", - сказав заступник генерального прокурора Анатолій Пришко журналістам у четвер, 10 січня, відповідаючи на питання, чи причетні спецслужби до зникнення цього опозиціонера.

Він нагадав, що раніше МВС України відмовило в порушенні кримінальної справи за фактом зникнення Развозжаєва.

Як повідомлялося раніше, російський опозиціонер зник у Києві 19 жовтня, після чого, вже 21 жовтня в Москві він був взятий під варту за рішенням Басманного суду.

Депутат Держдуми Ілья Пономарьов заявив, що Развозжаєв був вивезений з Києва до Москви на приватному літаку.

Пізніше в МВС України відмовилися порушувати кримінальну справу про нібито викрадення його в українській столиці.

А представник Слідчого комітету РФ Владімір Маркін повідомив, що Развозжаєв у жовтні добровільно перетнув українсько-російський кордон, скориставшись паспортом свого брата.

Леонід Развозжаєв є фігурантом кримінальної справи за статтею "Приготування до організації масових заворушень", яка була порушено після перевірки фактів, викладених у фільмі НТВ "Анатомія протесту-2".

Євросуд просить уряди Росії та України надати свою інформацію щодо цього інциденту.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.