Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. Уряд “покращив” роботу інтернет-магазинів

Добробут 5182 перегляди

Опубліковано - 10.01.2013 18:35 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. Уряд “покращив” роботу інтернет-магазинів
Хроніки “покращення”. Уряд “покращив” роботу інтернет-магазинів
Мінекономрозвитку надало роз’яснення щодо роботи інтернет-магазинів, з якого випливає, що підприємці, які працюють через Мережу, повинні укладати зі споживачами договори купівлі-продажу.

Як пояснили у відомстві, зазначені правила затверджені відповідно до Закону "Про захист прав споживачів", яким передбачено укладення договору на відстані.

"Договір, укладений на відстані, - договір, укладений продавцем зі споживачем за допомогою засобів дистанційного зв’язку, до яких, зокрема, відноситься і мережа інтернет", - йдеться у листі.

Варто зазначити, що вимоги правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, були затверджені наказом Мінекономіки ще у 2007 році. Проте досі в законодавстві немає терміну "інтернет-магазин", що створювало певну колізію.

Тепер же суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю за допомогою мережі інтернет, повинні керуватися вимогами зазначених правил і роз’ясненнями міністерства.

Від “Аратти”: як відомо, торгівля через інтернет - транснаціональна. Тобто, за допомогою платіжної картки громадянин України може придбати товар у магазині на території будь-якої держави: США, Китаю чи, наприклад, Росії або Грузії.

З іншого боку, громадянин США, Росії, Китаю, чи Бразилії тощо, може так само придбати товар в українській інтернет-мережі.

Отже, як бути з договором купівлі-продажу, який нині є обов’язковим для продавця? Чи може продавець примусити покупця із іншої держави укладати договір, юрисдикція якого не розповсюджується на територію іншої держави? А може у такий спосіб проФФесіонали Азарова намагаються перекрити громадянам України гарантоване Конституцією право вільного вибору товару чи послуги? Чи може у такий спосіб урядовці "здійснюють" задекларовану політику протекціонізму вітчизняних виробників послуг на зовнішніх ринках, унеможливлюючи їхню діяльність за межами держави?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.