Аратта - На головну

12 червня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. Комунальні тарифи скоро зростуть на третину

Добробут 5368 переглядів

Опубліковано - 13.01.2013 19:10 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. Комунальні тарифи скоро зростуть на третину
Хроніки “покращення”. Комунальні тарифи скоро зростуть на третину
Кабмін розглядає можливість підвищення комунальних тарифів до економічно обґрунтованого рівня вже найближчим часом.

Згідно з розрахунками, наданим уряду Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, тарифи повинні зрости в середньому на третину. пише ZN.UA.

Зокрема, Нацкомісія підрахувала, що тарифи на теплоенергію за середньостатистичну однокімнатну квартиру метражем 32,5 кв. м порівняно з вереснем 2012-го збільшаться на 75 грн з середньостатистичних 228 грн. За двокімнатну в 47,5 кв. м - з 333 грн ще на 110 грн. Трикімнатна в 62,8 кв. м, за яку платили близько 441 грн, обійдеться на 146 грн дорожче. Чотирикімнатна (84,9 кв. м) - додайте до середньостатистичним 596 грн ще 161 грн.

Зазначимо, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, переконує Кабмін у необхідності підвищення тарифів з моменту свого створення. До цього "комунальники" і Асоціація міст України багато років переконували в цьому НКРЕ.

"І якщо Азаров все ж таки зважився на цей план (а вибору у нього практично немає), так і буде: бюджету потрібні гроші, зокрема на... дотації за комунальними платежами! А ми до кінця 2013 року, у крайньому випадку, до закінчення 2014-го заплатимо вищезазначені суми, які, можливо, в рази. Або неплатників виселять згідно з рішенням суду. Є такий закон в Україні", - пише ZN.UA.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.