Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція наполягатиме на створені ТСК по фальсифікації кримінальних справ

Влада 3538 переглядів

Опубліковано - 3.02.2013 18:54 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція наполягатиме на створені ТСК по фальсифікації кримінальних справ
Опозиція наполягатиме на створені ТСК по фальсифікації кримінальних справ
Опозиція наполягатиме на створенні слідчої комісії у Верховній Раді України щодо розслідування ситуації навколо Юлії Тимошенко: фальсифікації кримінальних справ і спроб приховати правду про вбивство Щербаня та інших жертв кривавого донецького криміналітету.

Про це в інтерв’ю LB.ua сказав народний депутат, Голова Політради Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Олександр Турчинов.

“Оголосивши акцію громадської непокори, Тимошенко сформулювала чіткі, абсолютно законні вимоги. Порушуються її елементарні - як людини, громадянина, жінки – права, і ми не можемо заплющувати на це очі”, - сказав він.

Крім того, на думку політика, предметом розслідування слідчої комісії повинно стати також “вбивство депутата Кушнарьова”.

Він наголосив, що Кушнарьов був сильним політиком, лідером, “і багато “недонецьких” прихильників “регіонів” вважали його реальною альтернативою Віктору Януковичу”.

“Мотиви і наслідки пострілів в Ізюмі до кінця не вивчені, і крапка в цій справі, як і в справі Щербаня, не поставлена”, - сказав Турчинов.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.